2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Atrakcje
Świeradów Zdrój

Wyjątkowe atrakcje w pobliżu

Trasy Rowerowe

Więcej

Szlaki Piesze

Więcej

Jedną z zalet ośrodka Turmalin Apartamenty jest oczywiście jego lokalizacja. Świeradów-Zdrój to przepiękne miejsce, wprost idealne na wymarzony urlop. Jest to także miasteczko, w którym panuje wyjątkowy mikroklimat. Dzieje się tak dlatego, że okolica jest pełna przygody oraz naturalnych zasobów, takich jak wody radonowo-żelaziste. Okolica obfituje w liczne atrakcje, stoki narciarskie czy szlaki rowerowe lub piesze. Na turystów czeka cała masa możliwości, wśród których z pewnością znajdą coś dla siebie.

Kolej Gondolowa

Szukając pięknych widoków oraz sposób, by przyjemnie spędzić czas, warto skorzystać z kolei gondolowej, dzięki której możemy wjechać na wysokość 1060 m.n.p.m. na Stóg Izerski, górę która wprost zachwyca swoim krajobrazem.

Czarci Młyn

Entuzjaści zabytkowej architektury z pewnością docenią Czarci Młyn wybudowany około 1890 roku, a pracujący do dnia dzisiejszego. Dodatkową atrakcją jest fakt, że można w nim spróbować chleba wypiekanego archaicznymi metodami.

Punkt Antygrawitacyjny

Ciekawostką dla turystów z pewnością będzie punkt antygrawitacyjny. Jest to anomalia, która sprawia, że zatrzymany samochód lub położona butelka zacznie toczyć się pod górkę. Ta pozornie niewielka atrakcja od lat przyciąga wielu turystów i bezsprzecznie jest miejscem, które warto odwiedzić, będąc w górach izerskich.

Inne popularne atrakcje Świeradowa Zdroju i okolic

Osoby odwiedzające okolice z pewnością powinny odwiedzić Uzdrowisko, Chaty Sudeckie, Tarasy czy Park Zdrojowy. Te oraz wiele innych możliwości spędzania czasu sprawiają, że rokrocznie w okolice przyjeżdża wielu turystów.

Znakomita lokalizacja

Miejscowość znajduje się w Górach Izerskich, nieopodal granicy z Czechami i Niemcami, dzięki czemu nasze apartamenty mogą stanowić świetną bazę wypadową nie tylko do zwiedzania gór, ale także wizyty w krajach naszych sąsiadów. To wszystko, w połączeniu z wieloma okolicznymi atrakcjami sprawia, że wprost nie sposób się u nas nudzić. Niezależnie od tego, czy jesteś entuzjastą zwiedzania muzeów, leniuchowania, maszerowania po górskich szlakach, jazdy na rowerze czy innych aktywności sportowych, u nas z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Właśnie dlatego, serdecznie zapraszamy do naszego ośrodka w Świeradowie Zdroju.

Zobacz na mapie

Lokalizacja