Stoki w Czechach

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
wybierz
Sprawdź dostępność
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

12 Cze 2023

Stoki w Czechach

Decydując się na noclegi w Świeradowie-Zdroju w naszych apartamentach, goście mają możliwość skorzystania z licznych okolicznych atrakcji. Wśród nich wylicza się stoki w Czechach. To świetne rozwiązanie dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zimą. Bliskość tras narciarskich znajdujących się u południowo-zachodniego sąsiada Polski sprawia, że można poznać i podziwiać inne oblicze Gór Izerskich i nie tylko.


Najbliższe i najciekawsze stoki w Czechach w pobliżu naszego ośrodka


Do najbliższych atrakcji dla narciarzy po czeskiej stronie zalicza się trasa Černý vrch – dolna stacja wyciągu Skalka. To idealna propozycja dla tych gości naszych apartamentów, którzy mają już pewne doświadczenie w sportach zimowych. Na szczyt łatwo dostać się za sprawą 4-osobowych kanap. Łączna długość stoku to około 1900 metrów, a przeciętne nachylenie wynosi 20%. Jeśli więc szukacie Państwo trasy, która pozwoli poszusować z większą prędkością – na pewno ją docenicie.

Doskonałe miejsce dla narciarzy znajduje się też w ośrodku Rokytnice nad Jizerou, gdzie czeka aż prawie 3-kilometrowy zjazd o 650-metrowym przewyższeniu! Na szczyt szybko dotrze się dzięki ekspresowej kanapie Lysá hora. Z naszego ośrodka błyskawicznie można się dostać również na najpopularniejsze trasy narciarskie znajdujące się w Szpindlerowym Młynie. Ponad 2700-metrowy stok w Czechach o łagodniejszym, 17% nachyleniu jest znakomity dla mniej i bardziej doświadczonych miłośników tego sportu.

To tylko część tras, do których mogą Państwo łatwo dotrzeć, wybierając nasze apartamenty w Świeradowie-Zdroju. Już teraz zachęcamy do skorzystania z proponowanych noclegów!
Powrót wstecz ❯

Zobacz na mapie

Lokalizacja